Být vyrovnaným a klidným rodičem, který zvládá všechny situace i emoce dětí a umí se nad nimi povznést… to je obrázek rodiče, kterým by si většina z nás přála být, ale ne vždy reagujeme tak, jak bychom si přáli. Slibujeme si, že příště se zachováme lépe a zlobíme se na sebe, když se nám to opět nepovede. O to víc, když na sociálních sítích můžeme získat pocit, že to ostatní zvládají v lehkosti a nezvládnutí situace je nenapravitelná chyba. Co když je to ale naopak? Co když je chyba příležitost pro empatii, vzájemné pochopení a růst – nás i dětí.