Vývoj u kluků a holek je odlišný, ale v čem přesně? Je normální, že kluci křičí a pořád běhají a že holky to mají třeba jinak? Jak se vyvarovat tomu, že po klucích chceme v určitém věku něco, co pro ně není přirozené? Proč je důležitý mužský vzor? Chtěli byste vědět, jak dávat dětem zpětnou vazbu a proč je moc důležité zkusit proniknout do „jejich světa“? Na odpovědi na tyto a další otázky se můžete těšit.