Lékařka a maminka dvou dětí, která už od malička snila o tom, že se stane dětskou lékařkou. Po absolvování medicíny několik let jsem pracovala na dětském oddělení. Pediatrie je její velká láska, vášeň i radost. A její vlastní děti daly tomu celému ještě úplně jiný rozměr spojený s mateřskou láskou a o tom, jak některé věci v praxi (ne)fungují. Martina píše blog o prevenci a péči o děti s názvem „Pediatrie s láskou“ a najdete ji také pod stejným názvem na Instagramu – @pediatrie_s_laskou